TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 29 svečiai ir narių nėra

Statybų defektai ir brokas

Šiame skyriuje pateikiame statybinio defekto, arba broko, nuotraukas. Atliekame termovizinius tyrimus , po kurių visi statybiniai defektai ir brokas matomi termonuotraukoje . Tai − geras būdas patikrinti statybos darbų kokybę. Turėdami termonuotrauką, galėsite argumentuotai apginti savo  poziciją ginčuose dėl darbų kokybės. Kreipkitės į mus telefonu +37064090009 arba rašykite elektroninius laiškus adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .  

 Nuotrauka  Problema  Sprendimas
statybu.brokas1
  Tikimybė, kad problema atsirado dėl kreivos lango konstrukcijos, dėl neteisingo lango montavimo. Kreivas lango rėmas leidžia šaltį. 
 Tarpinių keitimas ir lango reguliavimas nepadės, reikia keisti lango rėmą.
statybu.brokas2 Lango montavimo putos nebuvo apsaugotos nuo saulės spindulių, todėl pastarosioms suirus atsirado šilumos nuostoliai.  Montavimo putų keitimas ir apsauginio sluoksnio formavimas.
statybu.brokas3
Šilumos laidumo nuostoliai dėl blogo stogo sandarumo, blogai apšiltintas fasadas. Šiluma išeina į lauką  
Fasadinės sienos apšiltinimo darbai ir stogo jungiamųjų dalių remonto darbai.
statybu.brokas4  
Šilumos laidumas dėl prasto lango rėmo ir tarpinių prigludimo, taip pat jei blogai sureguliuota lango konstrukcija. Rėmas ir langas yra tiesūs.
 Lango tarpinių keitimas, lango reguliavimas.
statybu.brokas5 Šilumos laidumo nuostoliai atsiranda dėl nesandaraus stogo.  Stogo viršutinės dalies išrinkimas, šiltinimo medžiagų atlikimo darbų  patikrinimas ir esant defektams jų šalinimas. Jei viskas gerai, trūksta šiltinamosios medžiagos.
statybu.brokas6  Šalčio patekimas į patalpas per apatinę palangės dalį. Vidiniai remonto darbai nerekomenduojami, siūlome atlikti rem. darbus iš išorės, apšiltinant su montažinėm putom probleminius palangės taškus.
statybu.brokas7  
Sienos šilumos nuostoliai ties lauko durimis prie lango kraštų.
 
Remontas iš lauko pusės šiltinant lango kraštą. Kadangi namo fasadas iš dekoratyvinio tinko, jis nuimamas, atliekami remonto darbai ir vėl yra uždedamas dekoratyvinis tinkas.

 

Daugiau termonuotraukų pamatysite paspaudę nuorodą. "Termonuotraukų galerija"

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai