TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 20 svečių ir narių nėra

Pastolių nuoma

  Statote naują daugiaaukštį ar renovuojate seno namo fasadą? Norite turėti šiltą ir gražų būstą? Tuomet jums prireiks šiuolaikinių statybinių medžiagų ir įrankių. Mes teikiame paslaugas, susijusias su statybinias pastoliais: nuomojame pastolius juridiniams bei fiziniams asmenims, komplektuojame, atsižvelgdami į užsakovo reikalavimus bei statybos objekto sudėtingumą. Siekiame, kad būtų patenkinti visi klientų poreikiai. Esame lankstūs, todėl stengiamės prisitaikyti prie jūsų darbo sąlygų, suderinti visus įmanomus variantus darbo vietoje. Visi fasadiniai ir moduliniai-pleištiniai pastoliai yra pagaminti 2017 metais, todėl  juos yra patogu ir saugu naudoti darbo vietoje. Informaciją apie kainas bei nuolaidas konkrečiam atvejui įvertinsime ir pateiksime sulaukę jūsų skambučio. Be to, mums galite siųsti elektroninius laiškus. Norėdami daugiau sužinoti apie fasadinių pastolių specifikaciją , apsilankykite kitame svetainės skyriuje. Jei pageidaujate peržiūrėti  nuomos sutartį, siųskite laiškus elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Pasinaudoję statybinių pastolių nuomos paslauga, greitai ir efektyviai atliksite visus statybos darbus. Galėsite pasirinkti fasadinius ir modulinius pastolius.

 

Kranas statybose. PastoiaiPastoliai statybose

 

Už ką moka užsakovas? Kaip skaičiuojamas bendras darbinis nuomojamų pastolių kvadrato plotas? Jūs mokate už tokį darbinį plotą, kokį galite pasiekti darbo metu. Jei pastolių darbinis plotis yra 3 metrai, o jūs stovite 4 metrų aukštyje ir pasiekiate 6 metrų aukštį, tai nuomojamų pastolių darbinis plotas bus skaičiuojamas taip: 3x6=18 kvm2. Neapsirikite skaičiuodami darbinį plotą! Klaidingai manoma, kad jis pagal pateiktą pavyzdį turėtų būti tik 12 kvm2. Būtina nepamiršti, kad paskutinis darbo aikštelės aukštas taip pat statomas ar įrengiamas saugumą užtikrinančiomis pastolių dalimis.

Galbūt jums bus įdomios ir kitos mūsų paslaugos: termoviziniai tyrimai, priekabų nuoma, bokštelių, klojinių, pastolių pardavimas.

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai