TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 6 svečiai ir narių nėra

Pastoliai

efesasŠiuo metu miestų ir miestelių vaizdas labai sparčiai keičiasi, kadangi atsiranda nauji statiniai ar renovuojami seni  pastatai.  Vis dažniau girdime žodį pastoliai. Ne tik apie juos girdime, bet ir matome šiuos įrengimus. Kas yra pastoliai ir kada jų prireikia? Tuomet kai jūsų namo ar kito objekto pamatai „iškyla“ virš žemės, atsiranda problema pasiekti vieną ar kitą statinio, renovuojamo  ar rekonstruojamo  objekto dalį.  Visų darbų negalėsite atlikti be pastolių ar kitų mobiliosios  prieigos įrengimų. Statybininkai, naudodami  pastolius, visais laikais keldavo statinius į aukštį.  Nesvarbu, ar  tai buvo Gizos piramidės Egipte, Koliziejus senovės Romoje ar Efezo biblioteka.
Šiuolaikinės technologijos ir patirtis leido sukonstruoti įvairių modelių statybinius pastolius. Pastolių naudojimas  objekte priklauso tiek nuo patirties, tiek nuo viso statybų proceso organizavimo. Pastoliai visada jums pagelbės statybose, jei statybines konstrukcijas reikia pasiekti aukščiau nei leidžia natūralus žmogaus ūgis ir jo ištiestos rankos.
Bendrais bruožais apibūdinat statybų procesą  galima teigti, kad pagrindiniai  statybų principai yra trys: „ žemyn “, „ aukštyn “ ir „ platyn “. Procesas „žemyn“ dažnai yra veidrodinis veiksmo „aukštyn“ atspindys. Vienas iš akivaizdesnių ir suprantamesnių pavyzdžių būtų pamatų įrengimas.
Šiuo atveju svarbu, kad konstrukcijos nenukristų ant žmonių. Statybų proceso „aukštyn“ principas įpareigoja, kad darbuotojas nesusižeistų dirbdamas aukštyje, kad objekto viršutinės konstrukcijos nesužeistų jo krisdamos  iš viršaus.  Jei kalbėsime apie principą „platyn“, tai plečiant objekto konstrukcijas taip pat svarbu laikytis saugumo taisyklių.
Pastoliai bus reikalingi visais šiais minėtais atvejais statybų darbuose. Patikimi pastoliai užtikrina ne tik žmonių saugumą darbe, bet ir sutaupo nemažai laiko efektyviai vykdant remonto ir kitus rangos darbus. Pastoliai tikriausiai galėtų būti pavadinti bendru terminu − prieigos įrengimai. Jei jums reikalinga konsultacija pastolių naudojimo, pastolių nuomos, pirkimo-pardavimo klausimais, kreipkitės į mus kontaktiniais duomenimis. Mes kasdien rūpinamės tuo, kas susiję su šiais prieigos įrengimais. Pastoliai - jūsų angelas sargas aukštyje !
 
Aplankykite mūsų elektroninę parduotuvę:https://esbaltic.lt/parduotuve/ arba https://e-pastoliai.lt

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai