TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 12 svečių ir narių nėra

Pastolių tinklas

pastoliu.tinklas

Kodėl sudarant net ir mažiausią statybinių medžiagų sąmatą Jums naudinga naudoti pastolių tinklą? Jo prireiks renovuojant ar rekonstruojant įvairius pastatus, nesvarbu, ar tai kultūros paveldo statinys senamiestyje, ar paprastas sodo namelis. Pateikiame sąrašą argumentų, kuo naudingas šis tinklas:
1. Šis pirkinys Jums brangiai nekainuos. Tinklelio kaina yra  0,43 EUR už m².
2. Dirbant aukštyje statybininkui iš rankų iškritęs sunkesnis darbo įrankis gali sužaloti apačioje esančius žmones. Pastolių tinklas apsaugo jūsų darbo vietą nuo tokių nelaimingų atsitikimų.
3. Dėl nepalankių oro sąlygų gali keistis statybos darbų grafikas. Šioje sitaucijoje Jums vėl padės pastolių tinklas. Jis  atsparus saulės spinduliams, vidutinio stiprumo lietus ar vėjas taip pat nesutrukdys darbti. Dėl lietaus ar kaitros sukeltų  problemų (pvz., per greitai džiūstantys dažai) gali atsirasti fasado defektų. Pastolių tinklas, kad ir kaip keistai tai skambėtų, padeda sutaupyti jūsų pinigus, kai dėl prastų oro sąlygų nepavyksta laiku atlikti darbų objekte. Darbų prastovos statybų aikštelėje kainuoja dirbant tiek dideliame objekte, tiek ir jūsų privataus namo kieme. Jei paskaičiuotumėte tinklelio kainą ir darbų kainas, padidėjusias dėl pastolių nuomos kainos, sustabdžius darbą  kelioms dienoms,  pamatytumėte, kad, įdėtas kiekvienas centas, perkant tinklelį, atsiperka su kaupu.
  pastoliu.tinklas1 pastoliu.tinklas2 pastoliu.tinklas3

4. Pastolių tinklas lengvai montuojamas prie pastolių, galima lengvai iš gabalų suformuoti reikiamą apsauginį plotą.
5. Pastolių tinklas gerai praleidžia šviesą ir orą, todėl darbo kokybei neturės neigiamos įtakos, o komfortiškos darbo sąlygos tik paspartins darbo greitį.
6. Pastolių tinklas gaminamas žalios spalvos, o ši spalva mažina stresą.
7. Pastolių tinklas sumažina darbinės aikštelės plotą, kurį reikia sutvarkyti po fasado arba mūro darbų. Jei pastolių konstrukcija apdengta pastolių tinklu, dažai, skiedinys, šiltinimo medžiagų nuobiros nekrenta ir vėjas jų neišnešioja.
8. Tai − patvarus ir ilgaamžis gaminys, kurį eksploatuosite  ne viename objekte ir ne vienerius metus. Žinoma, nieko amžino nėra, bet iš praktikos žinome, kad reikia labai „nerangiai dirbti“ kad po darbo su vieno namo fasadu jūs išmestumėte pastolių tinklą į šiukšlių konteinerį.
9. Patogus transportavimas į darbo vietą. Pastolių tinklas parduodamas ir nuomojamas rulonais, kurių išmatavimai yra 7.5 arba 9.4 metro pločio ir 50 metrų ilgio. Viename rulone yra  375 m² tinklo arba 470m². Įprastai tiek užtenka privataus namo ar kotedžo fasado darbams.
10. Pastolių tinklas gali būti naudojamas kaip reklaminių stendų pagrindas, prie kurio pritvirtinta gamintojų reklama gali pastariesiems atnešti papildomų pajamų. Tad pastolių tinklas ne tik padės Jums sutaupyti lėšų, bet galbūt ir papildomai užsidirbti.

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai