TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 146 svečiai ir narių nėra

Mobilieji bokšteliai pardavimas

mobilus.bokstelis5

Žodis „mobilumas“ yra tokių žodžių kaip laisvė, patogumas, funkcionalumas, pažangios ir novatoriškos technologijos sinonimas. Mobilus telefonas, mobilus asmeninis kompiuteris, nuosavas automobilis, teikiantis mobilumą ir net mobilus namas ant ratų. Visi šie mus supantys daiktai garantuoja žmonėms pažangų, patogų gyvenimą. Dauguma Vakarų pasaulio žmonių jau nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be aukščiau minėtų mobiliųjų prietaisų.
  
Pristatome mūsų įmonėje atsiradusią naują produkciją − mobiliuosius bokštelius. Šie įrengimai akcentuoja naujas mobilumo galimybes statybos darbuose. Greita, patogu ir pigu – ilgą laiką darbuodamiesi statybų sektoriuje įsitikinome, kad šie kriterijai keliami statybos darbams. Kalbame apie darbus, kai reikia greitai nustatyti darbų apimtis tam tikrame aukštyje.
mobilus.bokstelis11
Tai gali būti fasado darbų korekcijos, stiklinių paviršių valymas, elektros ar panašūs darbai sandėliavimo patalpose ir kiti darbai tam tikrame aukštyje. Susipažinę detaliau su informacija apie tai, kas yra mobilusis bokštelis, paremtas teleskopinio keltuvo principais, įsitikinsite, kad visada būsite savo konkurentų priešakyje.mobilus.bokstelis6


 1. Mobilieji bokšteliai yra nepalyginamai pigesni įrenginiai nei analogiški, kai naudojamas automobilinis keltuvas. Akivaizdus kainų pranašumas lyginant naujus produktus.

2. Mobilieji bokšteliai yra universalūs ir patogūs transportuojant. Dauguma mūsų siūlomų modelių yra lengvai pristatomi i objektą su paprasta lengvojo automobilio priekaba. 

 3. Mobilieji bokšteliai leidžia taupyti žmogiškuosius išteklius, brangų laiką, kartu ir darbų kainas, kadangi darbus gali būti atlikti vienas žmogus: tiek darbą aukštyje, tiek operatoriaus funkcijas valdant įrengimą. Akivaizdus jūsų įmonės žingsnis mobilumo ir pranašumo link!

  4. Automobilinių bokštelių keliamoji galia gaunama naudojant skystąjį kurą. Tai gali būti benzinas, arba dyzelinis kuras. Mobiliųjų bokštelių keliamoji galia išgaunama naudojant elektrą. Tikrai gali pasitaikyti atvejų, kai prijungti elektros maitinimo laidus su mobiliaisiai bokšteliais nebus galimybių, bet dažniausiai darbuose šalia statinių, tokia galimybė yra. 

 
mobilus.bokstelis.10mobilus.bokstelis.4
mobilus.bokstelis.12mobilus.bokstelis.7

Specifikacinė mobiliųjų bokštelių lentelė.

 

Kainos ir mobiliųjų bokštelių aprašymai jau greitai bus pateikti šiame internetiniame skyriuje. Esant poreikiui greičiau gauti informaciją apie šiuos įrenginius kreipkitės mūsų kontaktiniais duomenimis.

 

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai