TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 125 svečiai ir narių nėra

Pastolių nuomos kainos

pastoliu_nuomos_kainos

Ilgą laiką užsiimame statybinių pastolių nuoma, todėl nusprendėme pateikti kainų suvestinę visiems metams. Visa tai skirta mūsų užsakovų patogumui, kad būtų galima iš anksto planuoti darbų pradžią ir sąmatas. Pateikiame kitų metų pastolių nuomos kainas ir jų kitimo grafiką. Kainų kitimą atspindi kalno pavidalo grafikas. Žemiausios pastolių nuomos kainos yra  pirmajame ir ketvirtajame metų ketvirtyje. Visos žemiau pateiktos pastolių nuomos kainos yra už kvadratinį metrą mėnesiui be PVM.  
 
Užsakovas turi žinoti, už kokią paslaugą jis moka. Pastolių nuomos kainos skaičiavimo metodika yra įvairi skirtingose šalyse. Pastolių nuomos kaina apskaičiuojama procentais nuo sąmatos dalių vertės. Ji, panašiai kaip laivų modulinių pastolių statyklose, skaičiuojama kubiniais metrais. Lietuvoje nuomos mokestis dažnai apskaičiuojamas kvadratiniais metrais, atsižvelgiant į pastoliais pasiekiamą aukštį.

Kas tai yra siekiamas aukštis? Mažas pavyzdėlis ir viskas išaiškės! Jei fasadinių pastolių vienos sekcijos plotis yra trys metrai, o jūs dirbate stovėdami 2 metrų aukštyje, jūs dažniausiai pasiekiate 4 fasado metrus. Dažnai kvadrato kaina skaičiuojama klaidingai, nes neįtraukiama paskutinė aukšto dalis, nors paskutinio aukšto statyboje taip pat reikalingos komplektuojamosios pastolių dalys, užtikrinančios saugų ir patogų darbą. Užsienio partneriai dažnai pageidauja išsinuomoti pastolius, užtikrinančius saugumą ne tik paskutiniame aukšte, bet ir viršutinėje aukšto dalyje, saugančioje nuo lietaus ir sniego. Trumpai tariant, sąmatoje bus skaičiuojama ne 2x3=6 m2, o 4*3=12 m2. 
 

Pastolių nuomos kainos už kvadratinį metrą 2020 metams           ( be PVM. )

 

 Mėnuo

 Fasadiniai pastoliai nuomos kaina m2. mėnesiui EUR

 Moduliniais pastoliai nuomos kaina m2. mėnesiui EUR.

 Sausis

2,0

3,0

 Vasaris

2,0

3,0

 Kovas

2,0

3,0

 Balandis

2,5

3,5

 Gegužė

2,5

3,5

 Birželis

2,5

4,0

 Liepa

3,0

4,0

 Rugpiūtis

3,0

4,0

 Rugsėjis

3,0

4,0

 Spalis

3,0

4,0

 Lapkritis

2,5

3,5

 Gruodis

2,0

3,0

 

 

 

Aplankykite mūsų elektroninę parduotuvę: https://esbaltic.lt/

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai