TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 22 svečiai ir narių nėra

Modulinių pleištinių pastolių nuoma

moduliniu_pleistiniu_pastoliu_nuoma Mus žavi įvairių epochų žymiausi architektūros paminklai.  Žvelgiant į ankstyvosios gotikos ar baroko pastatus, negalime nesistebėti išorinių fasadų grožiu ar vidaus puošybos  delatėmis. 
Praėjusio  amžiaus medicinos tyrimais įrodyta,  kad mūsų akis visą laiką matydama vienodus vaizdus atrofuojasi.  Tai kelia grėsmę regėjimui.  Neatsitiktinai  tokia įvairi yra miestų architektūra, ypač senamiesčiuose. 
Galite klausti: kaip tai susiję su moduliniais-pleištiniais pastoliais, kitaip dar vadinamais  "mūrininkų" pastoliais arba moduliniai pastoliais.  Visi šie įrengimai  yra skirti mūsų senamiesčių fasadų renovavimo darbams, taip pat  labai patogūs mūrijant namo sienas.  Tikriausiai todėl  statybose šį pastolių grupė dažnai vadinama "mūrininkų" pastoliai.  Senamiesčio fasadai įvairūs, papuošti  ornamentais, akį traukia įmantrūs  balkonai ir impozantiškos  arkos. moduliniu_pleistiniu_pastoliu_nuoma_2 Modulinių-pleištinių pastolių konstrukcija patogi. Pasinaudoję šiais pastoliais, lengvai įgyvendinsite įvairiausius architektūrinius sumanymus.  Net ir pačią sudėtingiausią statybinę idėją įgyvendinsite su moduliniais-pleištiniais, arba „mūrininkų“ pastoliais. Mūsų kompanija siūlo lankstų ir patogų šių darbo įrankių nuomos būdą. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius. 
Modulinių-pleištinių pastolių nuomos kaina  dienai  −  nuo 0,40 Eur  už kvadratinį metrą, o nuomos kaina mėnesiui  − nuo 3 Eur už kvadratinį metrą.
Už ką moka užsakovas? Kaip skaičiuojamas bendras darbinis nuomojamų pastolių kvadrato plotas? Jūs mokate už tokį darbinį plotą, kokį galite pasiekti darbo metu. Jei pastolių darbinis plotis yra 3 metrai, o jūs stovite 4 metrų aukštyje ir pasiekiate 6 metrų aukštį, tai nuomojamų pastolių darbinis plotas bus skaičiuojamas taip: 3x6=18 kvm2. Neapsirikite skaičiuodami darbinį plotą! Klaidingai manoma, kad jis pagal pateiktą pavyzdį turėtų būti tik 12 kvm2. Būtina nepamiršti, kad paskutinis darbo aikštelės aukštas taip pat statomas ar įrengiamas saugumą užtikrinančiomis pastolių dalimis. Mūsų kontaktai kitame internetinės svetainės skyriuje. 

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai