TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 159 svečiai ir narių nėra

×

Pranešimas

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Termoviziniai tyrimai

grindys.6

Termovizinius tyrimus pradėjome supratę, kad atsižvelgiant į mūsų šalies klimato sąlygas, juos galima pritaikyti pastatuose. Termoviziniai tyrimai teikia itin plačias galimybes nustatant pastatų šilumos nuostolius ir grindinio šildymo problemas.
Vienuose objektuose mūsų termoviziniais tyrimais nustatysite, kokios problemos kyla dėl pasenusių konstrukcijų, dar kituose objektuose galėsime ištirti statybų metu atsiradusį broką. Niekam ne paslaptis, kad pastaruoju metu dėl skubėjimo atlikti darbus kenčia statybų kokybė. Trumpai kalbant, mūsų siūlomas paslaugų kompleksas skirtas pastato šilumos nuostolių aptikimui bei grindinio šildymo defektų, ar jo schemos sudarymui.


Kodėl jums naudingi termoviziniai tyrimai? Norint suprasti kur pastatas „įsileidžia šaltuką“ reikia nustatyti šilumos nuostolių vietas. Įprastas žmogaus žvilgsnis to padaryti negali. Ką galėsime jums parodyti ir įamžinti nuotraukose? Termoviziniai tyrimai leidžia užfiksuoti Stogo dangos, fasado sienų, grindų, langų ,durų bei visus panašius pastato šilumos nuostolius. Galime sudaryti grindinio šildymo schemą, tai aktualu kai namas neseniai pirktas ir grindyse reikia gręžti skyles, o tikslios schemos niekas nepamena. Papildomai galime parodyti ir patvirtinti įtarimus, jei grindinis šildymas netolygiai šildo grindis, ar yra pažeistų vietų. Visa foto medžiaga gali būti pateikta kompiuteriniu formatu arba atspausdinta popieriuje. Kompiuteryje išsaugotą termonuotrauką patogu visada pasižiūrėti. Termonuotraukoje galite matyti informaciją tiek su anglų kalbos pastabomis tiek rusų kalba. Svarbu prieš užsakant paslaugą nurodyti kalbą, kuri turi būti termonuotraukoje apibūdinanti temperatūrinius komentarus. Brokas, defektai ir visi kiti pastatų šilumos nuostoliai matomi „kiaurai“. Mūsų termoviziniai tyrimai leis argumentuotai spręsti problemas kartu su statybų bendrovėmis stačiusioms jūsų svajonių būstą, ar planuojant defektų ir problemų šalinimą.


   Atliekami termoviziniai tyrimai:

     • Buto termoviziniai tyrimai.
     • Namo termoviziniai tyrimai.
     • Įrengimo termoviziniai tyrimai.
     • Šildomų grindų termoviziniai tyrimai.


   UAB „ES Baltic“ termovizinius tyrimus atlieka visoje Lietuvoje.

 

   Atliekamų paslaugų kainos:

1. Termonuotraukos

   Tai pigiausias paslaugos variantas, kuris padeda nustatyti defektus.
   Paslaugos kaina – nuo 35 EUR
   Į paslaugą įeina:
     • Transporto išlaidos, jeigu objektas randasi Vilniaus mieste.
     • Termoviziniai tyrimai.
     • Termonuotraukos.
     • Statybinių defektų pašalinimo konsultacija.

 

2. Termonuotraukos ir techninė informacija

   Paslaugos kaina – nuo 60 EUR
   Į paslaugą įeina:
     • Transporto išlaidos, jeigu objektas randasi Vilniaus mieste.
     • Termoviziniai tyrimai.
     • Termonuotraukos.
     • Termovizoriaus elektroninę dokumento formą.
     • Statybinių defektų pašalinimo konsultacija.
     • Papildoma techninė informacija.

 

3. Termonuotraukos ir statybų vadovo konsultacija


   Paslaugos kaina – nuo 60 EUR
   Į paslaugą įeina:
     • Transporto išlaidos, jeigu objektas randasi Vilniaus mieste.
     • Termoviziniai tyrimai.
     • Termonuotraukos.
     • Termovizoriaus elektroninę dokumento formą.
     • Statybinių defektų pašalinimo konsultacija.
     • Speciali techninė informacija.

 

Kodėl tai naudinga jums? Jeigu pastate „įsileidžiamas šaltukas“, reikia nustatyti šilumos laidumo vietas. Žmogaus žvilgsnis to padaryti negali. Ką galėsime jums parodyti užfiksavę nuotraukose? Stogo dangos, fasado sienų, langų, durų bei visus panašius pastato šilumos laidumo nuostolius. Galime sudaryti grindinio šildymo schemą, tai aktualu, kai namas neseniai pirktas ir grindyse reikia gręžti skyles, o tikslios schemos niekas nepamena. Papildomai galime parodyti ir patvirtinti įtarimus, jei grindinis šildymas netolygiai šildo grindis ar yra pažeistų vietų. Visa fotomedžiaga gali būti pateikta kompiuteryje arba atspausdinta popieriuje. Kompiuteryje išsaugotą termonuotrauką visada patogu pasižiurėti. Termonuotraukoje galite matyti pastabas tiek anglų, tiek ir rusų kalba. Svarbu prieš užsakant paslaugą nurodyti kalbą, kuri bus vartojama termonuotraukoje komentuojant temperatūrą. Brokas, defektai ir visi kiti pastatų šilumos laidumo nuostoliai matomi „kiaurai“. Mūsų termoviziniai tyrimai leis argumentuotai spręsti problemas su statybų bendrovėmis, stačiusioms jūsų svajonių būstą, ar planuojant defektų ir problemų šalinimą. 

Termonuotrauka yra pirmas žingsnis, mažinant visų pastatų šilumos  nuostolius. Mūsų skyriuje „Pastatų šilumos nuostoliai" pamatysite termonuotraukos teikiamas galimybes. Trumpi komentarai ir termonuotraukų palyginimai leis greitai suprasti, kokią naudą gausite. Skyriuje "Termonuotrauka" pamatysite daugiau termonuotraukų pavyzdžių ir komentarų. Skyriuje "Grindinio šildymo defektai" rasite naudingos informacijos bei konkrečių termonuotraukų su komentarais. Susisiekite su mumis ir jūsų namas taps šiltesnis!

Daugiau termonuotraukų pamatysite paspaudę nuorodą. "Termonuotraukų galerija"   

Galbūt jums bus įdomios ir kitos mūsų paslaugos: pastolių nuoma, priekabų nuoma, bokštelių pardavimas, klojinių pardavimas, pastolių pardavimas, fasadų šiltinimas, fasadų valymas, aukštuminiai darbai.

{gallery}termovizija{/gallery}

 

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai