TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 148 svečiai ir narių nėra

Pastolių montavimas ir demontavimas

pastoliu.montavimas.dvarasPastolių montavimas arba išmontavimas jūsų objekte gali būti atliktas keliais būdais. Pradėsime nuo paprasčiausių, kai užsakovas − privataus namo šeimininkas.

1. Spustelėję mūsų internetinio puslapio meniu punktą  „Instrukcijos", rasite medžiagą apie pastolių montavimą, saugos informaciją. Galėsite savarankiškai atlikti pastolių montavimo ir išmontavimo darbus.

2. Jei nuomojate pastolius mūsų įmonėje ir jie pristatomi į objektą, galite pasikonsultuoti  su pastolius pristačiusiais specialistais. Klauskite jų, kaip montuojami ir išmontuojami pastoliai.

Abu šie atvejai tinka tada, kai namo sienų konstrukcijos yra paprastos. Jums gali prireikti mūsų paslaugų, jei nenorite rūpintis pastolių montavimo arba išmontavimo darbais bei esant paprastai pastolių montavimo schemai.
Statybos objektų įvairovė ir architektūros sudėtingumas, ypač senosiose miesto dalyse, reikalauja specifinių žinių ir patirties. Esame pasiruošę pritaikyti savo žinias bei patirtį tuose sudėtingos konstrukcijos statiniuose, kai pastolių montavimas ar išmontavimas sukeltų daug keblumų sprendžiant  techninio pobūdžio klausimus. Pastolių montavimo ir išmontavimo kaina nėra  apibrėžta, nes, kaip jau prieš tai akcentavome, šis darbas priklauso nuo objekto statybos sudėtingumo. Be to, objekto aukštis taip pat lemia pastolių montavimo ir išmontavimo darbus.

 

Paprastas pavyzdys, parodantis skaičių magiją. Pastolių montavimas fasadui, kurio išmatavimai yra šeši metrai darbinio aukščio ir šimtas dvidešimt metrų pločio (6x120), gali atlikti vos du asmenys be ypatingo pasirengimo, be to konstrukcija yra nesudėtinga. Jei norėtumėte sumontuoti pastolių konstrukciją, kurios išmatavimai yra šimtas dvidešimt metrų darbinio aukščio ir šeši metrai pločio (120x6), tuomet konstrukcijos sudėtingumas,  pastolių, komplektuojamų dalių kiekis, dirbančių žmonių skaičius bei sertifikatai darbui aukštyje stipriai  koreguos darbų sąmatas ir kainas. Atliekant pastolių nuomą, pastolių montavimas ir išmontavimas yra kompleksinės paslaugos dalys. Minimali paslaugos kaina, kai jums reikalingas pastolių montavimas arba pastolių išmontavimas − nuo 2 Eur be pridėtinės vertės mokesčio.

pastoliu.montavimas.dvaras1 pastoliu.montavimas.dvaras2 pastoliu.montavimas.dvaras3

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai