TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 155 svečiai ir narių nėra

Statybinė tvora, laikinas aptvėrimas, mobili tvora - statyboms ir renginiams

statybine tvora laikinas aptverimas mobili tvora statyboms ir renginiamsLaikinų tvorų privalumai: lengva transportuoti, sumontuoti ir išmontuoti. Laikinos tvoros montuojamos ant betoninių padų, o tvoros segmentai tarpusavyje sujungiami metalinėmis jungtimis. Aukštos kokybės suvirintas cinkuotas rėmas garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

Mobilios tvoros - tai suvirintos, karštai cinkuotos vielos aptvėrimo sistemos, kurios dažniausiai naudojamos  laikiniems aptvėrimams. Tai geriausias variantas aptveriant statybos, komunikacijų avarijų aikšteles, masinių renginių apsaugos zonas ar kt. Šio tipo tvoras  lengva transportuoti, paprastas surinkimas ir išmontavimas. Segmentai montuojami ant betoninių padų, o tarpusavyje sujungiami cinkuotomis apkabomis.

Mobilios tvoros pasirenkamos priklausomai nuo sklypo dydžio ir vykdomos veiklos. Laikinos tvoros skiriasi sekcijų aukščiu ir pločiu, taip pat, skersmens ir rėmo dydžiu. Tai turi svarbiausią reikšmę, pasirenkant tvoros modelį. Mobilus aptvėrimai leidžia, jei reikia, lengvai padidinti ar sumažinti teritoriją. Mobilią tvorą galima tiesiog lengvai išrinkti ir sumontuoti kitur. Ji tarnauja savininkui daug kartų. Taigi, tiems, kurie turi statybų verslą arba dalyvauja viešuose renginiuose, apsimoka nusipirkti laikiną tvorą ir neleisti pinigų nuomai. Malonu, kad kainos mūsų įmonėje yra visiems prieinamos.

Statybinė tvora, laikinas aptvėrimas, mobili tvora - statyboms ir renginiams

Statybinė tvora, laikinas aptvėrimas, mobili tvora - statyboms ir renginiams tel.+37064090009

laikinos.tvoros.betoninis-padas

 

KOMERCINIS PASIŪLYMAS.

 

Aplankykite mūsų elektroninę parduotuvę:https://esbaltic.lt/parduotuve/mobili-tvora-aptverimai/ arba  https://e-pastoliai.lt

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai