TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 43 svečiai ir narių nėra

×

Pranešimas

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Aliuminiai pastoliai

 

Aliuminiai pastoliai 6 Tel.37064090009 Aliuminiai pastoliai "skandinaviško tipo" - pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, nerūdija, visiškai atsparūs vandeniui ir nepalankioms oro sąlygoms, nereikia papildomos priežiūros eksploatuojant.

Alium. stelažai skirti ilgam ir intensyviam naudojimui. Dėl savo savybių alium. stelažai ypatingai populiarūs Skandinavijos šalyse. Aliuminiai stelažai pritaikyti prie Skandinavijos šalių oro sąlygų ir išrankaus kliento reikalavimų. Aliuminiai stelažai, skirtingai nuo pastolių pagamintų iš plieno, turi ilgesnę eksploatavimo trukmę juos žymiai patogiau montuoti, išmontuoti, gabenti. Dėl šios priežasties daugelis mūsų klientų supranta, jog tai puiki ilgalaikė investicija, todėl mūsų skandinaviško tipo aliuminius pastolius jau nemažai įsigijo Švedijos, Norvegijos, Danijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos individualių namų savininkai, statybininkai ir įvairios paskirties įmonės. Mūsų skandinaviško tipo alium. pastoliai turi ISO 14001, ISO 900 ir TUV Cert sertifikatus, kurie atitinka nustatytas normas ir reikalavimus.

Skandinaviško tipo aliuminių pastolių ypatybė – tai aukštas saugumo ir stabilumo koeficientas. Alium. stelažai yra stabilūs ir tuo pačiu itin lengvi. Inžinierių sukurta ypatinga pastolių konstrukcija suteikia galimybę, per labai trumpą laiką, sumontuoti pastolius vienam žmogui. Konstrukcija puikiai išsprendžia transportavimo klausimą, aliuminius stelažus galima sutalpinti į vieną, lengvuoju automobiliu traukiamą, priekabą.

Aplankykite mūsų elektroninę parduotuvę:https://esbaltic.lt/parduotuve/ arba https://e-pastoliai.lt

 

{gallery}aliuminiai-pastoliai{/gallery}

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai