TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 168 svečiai ir narių nėra

Grindinio šildymo defektai

Šildomų grindų problemas galėtume suskirstyti į keletą segmentų. Atsiradus gedimams tuojau pat po šildomo grindinio montavimo, gali iškilti problemos, susijusios su vandens eksplotavimo kokybe.

a. Montuojant grindinio šildymo kontūrą, užlenkiami vamzdžiai. Šildančio vandens cirkuliacija tampa netolygi ir šiluma pasiskirsto netolygiai grindų plote. Termovizorius ir mūsų specialistai padės rasti probleminę vietą. Šią paslaugą derėtų užsisakyti tuojau pat po darbų atlikimo patalpoje, kol nebaigta visa apdaila.

b. Jei grindinio šildymas išvedžiotas didelėje patalpoje, kurioje yra pertvaros, reikia gręžti skyles grindyse. Nemaža galimybė pažeisti grindinio šildymo elementus. Jei neturite aiškių brėžinių, susijusiu su šildomu kontūru ir norite būti įsitikinę, kad gręžimo darbai nepažeis konstrukcijų grindyse, mūsų paslauga šiuo atveju yra tinkama.
Termovizija_grindinis.sildymas.1 termovizija_grindinis.sildymas.2 termovizija_grindinis.sildymas.3 termovizija_grindinis.sildymas.4 termovizija_grindinis.sildymas.5 termovizija_grindinis.sildymas.6
c. Grindinio šildymo kontūras yra sumontuotas į vieną segmentą. Taip atliktas darbas labai sumažina perduodamos šilumos naudingumo koeficientą. Grindinio šildymo kontūras būtinai turi būti dalinamas į kelis cirkuliacinius ratus − didįjį ir mažąjį cirkuliacinius ratus. Šią schemą galima palyginti su  žmogaus kraujotakos  ar automobilio aušinimo sistema.

d. Grindinio šildymo kontūro užkalkėjimas, atsirandantis po tam tikro laiko. Vandenyje kalkių kiekis itin didelis ir palaipsniui vandens cirkuliacija tampa ne tokia efektyvi dėl vamzdžių vidinio diametro sumažėjimo. Rasime problemiškas vietas ir panaikinsime patį užkalkėjimą.

Daugiau termonuotraukų pamatysite paspaudę nuorodą. "Termonuotraukų galerija" 

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai