TERMONUOTRAUKOS

termonuotraukos

Pastatų Energetika

pastatu.sertifikavimas

Per 24 val. prisijungė

Dabar svetainėje 129 svečiai ir narių nėra

Pastatų šilumos nuostoliai

Šilumos_nuostoliai.Termovizija_langasDauguma mūsų įmonės tirtų pastatų, kurie praleidžia šilumą, statyti iki 2000 metų. Dažnai pastatų šilumos nuostoliai priklauso nuo pasirinktų statybinių technologijų ir medžiagų. Kita priežastis yra statybose esantis brokas. Statybose klaidos atsiranda ir dėl žmogiškojo faktoriaus − skubėjimo, arba dar blogiau, jei rangovas neišmano statybų proceso sekos, eiliškumo ir reikalavimų, kurias kelia medžiagų gamintojai. Pastate šilumos nuostoliai atsiranda dėl vienos ar kelių statybos klaidų. Prisiminkime, kad pasaulinio masto klimato pokyčiai sukelia klimato atšilimą, kuris vadinamas „šiltnamio efektu“. 

Kas sudaro šilumos nuotolius  jūsų pastate ?


1. Stogas daugiaaukščiuose blokiniuose namuose. Šios pastato dalies sandarumas − tik  simbolinis, o su nuosavo namo stogo danga taip pat yra problemų. Ši namo dalies konstrukcija yra labai laidi šilumai. Šilumos nuostoliai  labai akivaizdžiai matomas per termovizorių.

Termovizija_stogas Termovizija_stogas.3
Šilumos nuostoliai stogo kraštuose. Stogas nelaidus šilumai.

2. Sienos šiluminė varža yra svarbus objekto mato vienetas taupant šilumą. Mūsų termoviziniai tyrimai nenustatys jūsų pastato sienos šiluminės varžos, bet parodysime kaip jūsų pastatas "atiduoda" šilumą. Gal tai paskatins neatidėliotinai šiltinti pastato sienas?     

Termovizija_medinis_siena_2  termovizija_medinis.siena.1
Medinio namo siūlių bloga hermetizacija. Medinio namo siūlių bloga hermetizacja

3. Nesandarūs langai labiausiai gali „atiduoti“ šilumą į išorę, jei yra pasenęs rėmas ar kitos problemos susijusios su stiklu. Langai turi būti ir sandarūs ir stiklo paketai turi atlikti savo pagrindinę funkciją − kuo mažiau iš pastato vidaus atiduoti į išorę šilumos.

Termovizija_langas.2 Termovizija_langas_3
Langai ne tik nesandarūs, bet ir stiklas laidus šilumai, fasadas nerenovuotas. Langai su selektyviniais paketais, fasadui atlikta renovacija.


4. Išorinės durys – namas ne povandeninis laivas, bet jei namo fasado durys nuolat laidžios šilumai, kai yra uždarytos, jūsų namo šilumos nuostoliai taps žymiai didesni.

Termovizija_durys.2 Termovizija_durys.3
Išorės durys yra laidžios šilumai. Nesandarios durų tarpinės.

5. Nesureguliuota šildymo sistema. Šilumos laidumas, kuris atsiranda dėl nekokybiškos magistralių izoliacijos. Tai ypač aktualu mieste. Nuostoliai matomi kiekvienam žmogui, apmokant už šildymą išrašytas sąskaitas kiekvieną mėnesį. 

Termovizija_gyvatukas Termovizija_radiatorius
Gyvatuko nuotrauka. Jei šis vaizdas yra šiluminiame mazge, patiriami nuostoliai, susiję su šilumos laidumu. Šildant daugiaaukščio koridorių, kai įėjimo durys nesandarios, patiriami nuostoliai, susiję su šilumos laidumu.
Aplankykite skyrelį "Termononuotrauka". Esame paruošę įdomesnių šilumos nuostolių pavyzdžių. Norite pamatyti savo namo patiriamus nuostolius, susijusius su šilumos laidumu ? Kreipkitės į mus ! Ši nebrangi paslauga leis įvertinti silpnąsias jūsų statinio vietas.
 
 Aplankykite mūsų puslapį: https://esbaltic.lt/paslaugos/termovizija/
 

Užklausimo forma

* Būtina užpildyti.

captcha

Naudingos nuorodos

Sekite mus

Facebook Instagram

Mokymo Centras

vjdrmc

NT meistrai

ntmeistrai